Dej: V roce 1995 byl Park Hyun Soo (Jr.) energický 17letý kluk, který potkal 13letou Ji Eun Dong (Lee Ja In), sirotu, která má ale i přesto velmi pozitivní pohled na život. Hyn Soovo srdce se začne na Eun Dong upínat, ale ona z ničeho nic zmizí ještě před tím, než měl možnost ji jakkoliv poznat.
V roce 2005 si Hyun Soo změní jméno na pseudonym Ji Eun Ho (Baek Sung Hyun) a usiluje o to, aby se stal hercem. Když znova po 10 letech narazí do Eun Dong (Yoon So Hee), hluboce se do sebe zamilují. Ale pak znova, bez jakéhokoliv varování, Eun Dong beze stopy zmizí.
V roce 2015 je z Eun Hoa (Joo Jin Mo) populární herec, který je slavný a bohatý, jak si vždycky přál. Ale co stále nemá je láska jeho život, se kterou by mohl sdílet svůj úspěch. So Eun Ho se rozhodne napsat autobiografii, ve které popíše detaily jeho lásky k Eun Dong, kterou v sobě choval posledních 20 let s nadějí, že ji najde. Najme si editorku, Seo Jung Eun (Kim Sa Rang), aby mu pomohla s psaním knihy. Nahrávku se svým příběhem o Eun Dong pošle Jung Eun, aby to přepsala a začlenila do jeho knihy. Ale proč je tento příběh Jung Eun tak povědomý?
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one