Odoslať anonymne - meno
Opíšte si prosím kontrolný kód "4357"
Tak tenhle film jsem během týdne stačil zkouknout už 3x :) Sice jsem laik ale řekl bych, že hlavní hrdinka není autistka ale má Aspergerův syndrom (AS). Ve filmu se o ní mluví jako o autistce i o autistickém spektru (= Aspergerův syndrom), což je blbost, nemůže mít obojí!
Ty kráso, už dlouho jsem se tak nepobavila! Nikdo povolanější tenhle film přeložit nemohl. :^)))) Na to se dá říct jenom jedno: Ševče, drž se svýho kopyta a nekecej psychologům, kteří sázeli jedno áčko za druhým, do překladu. :^))))
Ainny: tak zatímco překladu od DQ věřím, amíkům co překládali z korejštiny do angliny už méně, ale kdo ví, třeba to tak je ve scénáři. Nejen u mně vznikají pochybnosti když se o hlavní hrdince mluví jako o A, kdyby to bylo AS tak je to lépe stravitelné. Jen si nejsem jistý s těmi tečkami, ale to ty nevíš o čem je řeč, protože jsi film ještě dle vlastních slov neviděla.
Parádní filmeček :o) Jó, rodičovská láska! Velké díky za title..

Musím souhlasit, že se ti web krásně klube. Je čím dál tím hezčí :o) Já to věděla, že jsi báječná UZŘ co se nevzdává :o)
Za málo! Bavilo ma to! A ďakujem za pochvalu webu!
Pozerám sa čo máš na webe nové a tu rubrika články . Tak mi chýbali tvoje články . Pohyblivá grafika je super a pripomína to staré dobré časy.
Našla sama? Tak som rada! Postupne to tu zapĺňam a zisťujem, čo sa dá zlepšovať. Budem len rada, ak to tu aspoň okrajovo vyvolá dojem starého blogu. :)
Ďakujem za preklad, super film, zároveň aj nový vzhľad webu :)
Ďakujem a ďakujem ♥
Mně je taky úplně šumák, kolik je Jung Woo-sungovi. A kouká se mi na něho ve všem moc dobře. Jenom na klávesnici se mi pacholek ještě nedostal. Ale už mám typ na film, který není přeložený. :^P

Děkuju za film, ale kdy se k němu dostanu, je ve hvězdách.
Ano, je horko a já horko nesnáším. Pochopitelně mám tip. Nikoliv typ...
09.09.2019 19:05:00
e-mailadress
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one